Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Aicina topošos arhitektus apmeklēt Atvērto durvju dienu Latvijas arhitektu birojos

28. septembris, 2023

3. oktobrī no plkst. 13.00 – 17.00 Latvijas arhitektu biroji aicina studentus, skolēnus un citus interesentus piedalīties Atvērto durvju dienā. Durvis apmeklētājiem vērs biroji ne tikai Rīgā, bet arī Liepājā un Talsos.

Arhitektu biroji ir sagatavojuši plašu pasākumu programmu, piedāvājot iespēju tuvāk iepazīt arhitekta ikdienas darbu, biroja dzīvi, projektu izstrādi un realizāciju. Notiks lekcijas par projektu tapšanu un arhitekta profesionālo dzīvi, ekskursijas pa birojiem, maketu apskates, sarunas un diskusijas ar biroju darbiniekiem.

Interesenti aicināti pieteikt apmeklējumu un sazināties ar arhitektu biroju, kuru ir vēlme apciemot, nosūtot e-pasta vēstuli uz programmā norādīto adresi.

Atvērto durvju dienas programma

Lai novērtētu sasniegumus arhitektūrā un rosinātu diskusijas, ar dažādiem pasākumiem oktobrī tiek atzīmēta Arhitektūras nedēļa. Šogad Arhitektūras nedēļa norisināsies no  2. līdz 6. oktobrim.

Aktuālā informācija par visiem Arhitektūras nedēļas notikumiem: latarh.lvfacebook.com/latarhinstagram.com/latarh.