RTU Kultūras centrs

RTU mini formāta festivāls «ES kvadrātā» atklās RTU studentu radošumu, hobijus un talantus

22. marts, 2021

Šo ceturtdien, 25.martā plkst.19.00 zoom platformā RTU mini formāta festivālā «ES2» tiksies tie studenti, kuri atsaukušies RTU Kultūras centra izaicinājumam parādīt savu radošumu, talantu, hobiju vai laika gaitā pilnveidotās prasmes.

«RTU studenti savās mini formāta video vizītkartēs parādīs sevi ļoti dažādi - spēlēs ģitāru, dziedās gan akapella, gan klavieru pavadījumā, demonstrēs trikus BMX brīvajā stilā, snovojot un veikojot, iepazīstinās Aerial jogu un pat saliks Rubiku kubu ne tikai ar rokām, bet arī ar kāju pirkstiem,» dalās projekta vadītāja Inese Zemture.

Festivālā kā eksperti tiks pieaicinātas trīs radošas personības - RTU jauktā kora «VIVERE» mākslinieciskais vadītājs Gints Ceplenieks, RTU Inženierzinātņu vēstures pētniecības centra vadītāja un RTU Materiāzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina un materiālu tehnoloģiju katedras docente Ilze Gudro un biedrības «Piedzīvojuma Gars» aktīvists Guntis Trops, kuras izvērtēs iesūtītos video un paziņos balvu saņēmējus 3 nominācijās «Iedvesmojošais talants», «Aizraujošais hobijs» un «Pārsteidzošās prasmes».

Uzvarētāji saņems RTU atpazīstamības balvas, kā arī veicināšanas balvas no RTU Zinātniskās bibliotēkas.

Piekļuves ZOOM saite uz festivālu.

25. martā visi interesenti aicināti pievienoties, sākot no plkst. 18.45.

Informācija:

Projekta vadītāja