Arhitektūras fakultāte
Arhitektūras fakultāte

Sākas pieteikšanās sagatavošanas kursiem iestājpārbaudījumam zīmēšanā

15. oktobris

Studētgribētāji, kuri 2022./2023. akadēmiskajā studiju gadā vēlas uzsākt studijas programmās «Arhitektūra», «Materiālu tehnoloģija un dizains» un «Industriālais dizains», aicināti pieteikties kursiem, lai sagatavotos iestājpārbaudījumam zīmēšanā.

Apmeklējot kursus, dalībnieki iegūs pamatzināšanas par kompozīciju un priekšmetu grafisko analīzi, izpratni par perspektīvu un tās konstruēšanas principiem, nepieciešamās brīvrokas zīmējuma prasmes zīmuļa tehnikā, kas nepieciešamas, lai studētu minētajās programmās un kārtotu iestājeksāmenu zīmēšanā.

Kursu ilgums
Piedāvātais zīmēšanas kursu ilgums Arhitektūras fakultātē ir 8 mēneši - no novembra līdz jūnijam.
Lai gatavotos zīmēšanas eksāmenam programmās «Materiālu tehnoloģija un dizains» un «Industriālais dizains», piedāvājam 4 mēnešu apmācības kursu - no marta līdz aprīlim.

Kursu norise
Zīmēšanas nodarbības, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, notiks attālināti. Ja situācija mainīsies, pedagogi informēs kursu dalībniekus par izmaiņām kursu norisē.

Kursu norises laiks
Otrdienās : 9.11.,16.11., 23.11., 30.11. plkst. 16.30 – 18.00.
Pāra sestdienās; 6.11. un 20.11. no plkst. 11.00 -12.30 un plkst. 13.00 – 14.30 (dubultnodarbība 2x mēnesī).
Pedagogs Elīna Elere,

Trešdienās: 10.11. un 24.11. (dubultnodarbība 2x mēnesī).
Nepāra sestdienā: 13.11.un 27.11. (dubultnodarbība 2x mēnesī).
Pedagogs Dina Baumane, .

Darbam būs nepieciešams A2 formāta rasēšanas papīrs, HB zīmulis, dzēšgumija, stiprinājuma piespraudes.

Pieteikšanās un samaksas kārtība

Katru mēnesi dalībniekiem jāaizpilda un jāiesniedz jauna reģistrācijas anketa

Nosūtot reģistrācijas anketu uz pedagogu e-pastu, rēķinu par kursiem saņemsiet elektroniski.

Maksa par mācībām jāveic reizi mēnesī līdz iepriekšējā mēneša 20. datumam, norādot mēnesi, par kuru tiek veikta samaksa.

Dalība nodarbībās, uzrādot kvīti (izdruku) par maksājumu.

15. oktobris plkst. 17:19

Līdzīgi raksti