Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Pirms iestājparbaudījuma zīmēšanā studētgribētāji aicināti apmeklēt konsultācijas

5. jūnijs, 2023

Stājoties Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), reflektantiem, kuri vēlas studēt programmā «Arhitektūra», ir jākārto iestājpārbaudījums zīmēšanā.  Šogad iestājpārbaudījums ir plānots 25. un 26. jūlijā.

Sagatavoties iestājparbaudījumam studētgribētājiem palīdzēs RTU Arhitektūras fakultātes Tēlotājas mākslas katedras mācībspēki, īpašās konsultācijās iepazīstinot ar gaidāmajām prasībām un iespējamajiem uzdevumiem.

Konsultācijas notiks 11., 12., 13. jūlijā plkst. 11–14 un 17., 18., 19. jūlijā plkst. 12–15 un plkst. 16–19 RTU Arhitektūras fakultātē, Rīgā, Ķīpsalas ielā 6, 4. stāvā.

• 11., 12., 13. jūlijā no plkst. 11.00-14.00 konsultācijas vadīs praktiskā docente Dina Baumane. Ar Dinu Baumani var sazināties, rakstot e-pastu uz: .
  • 17., 18., 19. jūlijā no plkst. 12.00-15.00 konsultācijas vadīs docētājs Aleksandrs Beznosiks. Ar Aleksandru Beznosiku var sazināties, rakstot e-pastu uz .
  • 17., 18., 19. jūlijā no plkst. 16.00-19.00 konsultācijas vadīs Elīna Elere. Ar Elīnu Eleri var sazināties, rakstot e-pastu uz: .

Lai pieteiktos konsultācijām, vismaz trīs dienas pirms konsultācijas sākuma, ir jāaizpilda un uz konkrētā mācībspēka norādīto e-pastu jānosūta pieteikuma anketa un jāsamaksā dalības maksa.

Ierodoties uz konsultāciju, līdzi jāņem maksājuma kvīts, papīrs, zīmuļi un citi zīmēšanai nepieciešamie instrumenti.

Informācija par uzņemšanu RTU.

Ja rodas jautājumi par uzņemšanu RTU, aicinām sazināties ar RTU Uzņemšanas komisiju