Arhitektūras fakultāte
Parādīt izvēlni
Arhitektūras fakultāte

Kā topošajiem studentiem parakstīt studiju līgumus ar RTU

28. jūlijs, 2022
.
.
Foto - Vitālijs Vinogradovs, RTU

Sākot no 3. līdz 26. augustam, topošie Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti gan elektroniski, gan klātienē var parakstīt studiju līgumus. 

Līgumu elektroniskā parakstīšana

Studentu ērtībām līgumu parakstīšana tiek organizēta elektroniski, un to var izdarīt, ja topošajam studentam ir eParaksts Mobile vai eParaksts

Elektronisko līgumu jaunais students var atrast RTU iekšējā portālā ORTUS. Lai autorizētos, var izmantot eParaksts Mobile vai arī jāspiež poga «Iegūt vai atjaunot paroli», ja students jau iepriekš nav reģistrējies ORTUS.

Pēc līguma parakstīšanas to nepieciešams augšupielādēt ORTUS sistēmā. 

Līgumu parakstīšana klātienē

Ja nav iespējams līgumu parakstīt elektroniski, to var izdarīt klātienē RTU Uzņemšanas komisijā un RTU Studentu servisa centrā, Āzenes ielā 6, 1. stāvā, Rīgā, darbdienās vai arī kādā no RTU studiju un zinātnes centriem Daugavpilī, Cēsīs, Liepājā un Ventspilī. 

Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments – pase vai identifikācijas karte. 

Studējošo līgumu paraugi

Studentu apliecības saņemšana

Pēc studiju līguma parakstīšanas jaunie studenti var pieteikties studentu apliecības izveidei. Tas izdarāms ORTUS sadaļā «Profils» –> «Manas kartes». Būs nepieciešams ORTUS augšupielādēt arī savu fotogrāfiju

Pēc apstiprinājuma studenta apliecību varēs saņemt vai nu RTU Studentu servisa centrā, vai arī pa pastu norādītajā adresē. 

Noderīga informācija

Lai dokumentus parakstītu attālināti, vēl ir iespējams iegūt elektronisko parakstu. Tas noderēs arī studiju laikā, kārtojot dažādus ar studijām saistītus dokumentus.

Ja rodas jautājumi par līgumu parakstīšanu, lūgums sazināties ar RTU Uzņemšanas komisiju , 67089319 vai WhatsApp – 28005535 vai arī RTU Studentu servisa centru – 67089364 vai .

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

28. jūlijs, 2022 plkst. 12:17

Līdzīgi raksti

Jaunumi