Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Izsludināta pieteikšanās Ivara Strautmaņa Latvijas Reģionālās arhitektūras studiju stipendijai

10. decembris, 2019

Pateicoties Ivara Strautmaņa ziedojumam, nodibinājums «Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds» izsludina pieteikšanos Ivara Strautmaņa Latvijas Reģionālās arhitektūras studiju stipendijai.

Ivara Strautmaņa Latvijas Reģionālās arhitektūras stipendijas mērķis ir veicināt kopējo harmoniju Latvijas pilsētu un lauku vides attīstībā, piedāvājot visplašāko paņēmienu klāstu gan plānojumu, gan arhitektūras formālo risinājumu veidošanā Latvijas pilsētu un lauku vides attīstībā.

Uz stipendiju var pretendēt RTU Arhitektūras fakultātes akadēmiskā bakalaura studiju programmas 4. kursa studenti un profesionālās maģistra studiju programmas 1. un 2. kursa studenti.

Konkursa kārtībā tiks piešķirta 1 stipendija 1200 EUR vērtībā.

Stipendija tiks izmaksāta divās daļās:

• puse jeb 600 EUR tiks izmaksāta līdz 2019. gada decembra beigām;
  • otra puse jeb 600 EUR tiks izmaksāta līdz 2020. gada janvāra beigām.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāiesniedz dzīves apraksts (Curriculum Vitae) - informācija par profesionālo aktivitāti ārpus tiešās studiju programmas apguves; diplomprojekts vai studiju darbs. Pretendentiem minētie materiāli jāiesniedz Rīgā, Ķīpsalas ielā 6, 415. telpā Ingunai Dumberei, tālr. 67089116, e-pasts: , līdz 2019. gada 18. decembrim (ieskaitot), kā arī jāaugšuplādē nodibinājuma  «Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds» mājaslapā www.fonds.rtu.lv sadaļā «Aktuālie konkursi» pie «Ivara Strautmaņa Latvijas Reģionālās arhitektūras stipendija», kur papildus jāaizpilda elektroniskā pieteikuma anketa.

Konkursa nolikums un pieteikšanās ŠEIT.