Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Vairākiem RTU Arhitektūras fakultātes darbiniekiem piešķirts nosaukums «RTU Goda darbinieks»

19. decembris, 2023

RTU Arhitektūras fakultātes dekānam profesoram Uģim Bratuškinam, zinātņu prodekānei profesorei Sandrai Treijai, studiju prodekānam praktiskajam docentam Aldim Lapiņam, praktiskajai docentei Dinai Baumanei, praktiskajam docentam Martam Švēdem, docentei Agritai Tipānei, docentam Ilmāram Dirveikam un mācību biroja vadītājai Dainai Piekusei piešķirts nosaukums «RTU Goda darbinieks».

RTU rektors Tālis Junha Goda darbinieka diplomus un nozīmītes kolēģiem svinīgi pasniedza 18. decembrī Senāta sēdē.

RTU Goda darbinieka nosaukumu piešķir universitātes darbiniekiem, kuri nostrādājuši universitātē ne mazāk kā 20 gadus, aktīvi piedalījušies jauno speciālistu sagatavošanā vai šo darbu tehniskajā nodrošināšanā un kolektīva sabiedriskajā dzīvē, kā atzinību par ilggadīgu un apzinīgu darbu.

Arhitektūras fakultātes darbinieki saņem RTU Goda darbinieka diplomus