Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

RTU Zinātnes un inovāciju centrs aicina studentus apmeklēt info sesiju «Pilsētvides inovācijas pret picas šķēli»

11. marts

19. martā no plkst. 16.00 līdz 17.00 Rīgas Tehniskās universitātes Zinātnes un inovāciju centrā (RTU ZIC) norisināsies info sesija «Pilsētvides inovācijas pret picas šķēli». Pasākumu aicināti apmeklēt visu līmeņu studenti, kuriem ir idejas inovatīviem risinājumiem pilsētvides mobilitātes pilnveidošanai vai interese attīstīt jaunu biznesa ideju pilsētvides mobilitātes jomā.

Pasākuma laikā studentiem būs iespēja ne tikai uzzināt vairāk par inovāciju izstrādes procesu, komercializācijas un jaunuzņēmumu veidošanas iespējām, bet arī iepazīties ar Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) zināšanu un inovāciju kopienas «EIT Urban Mobility» sniegtajām iespējām un atbalsta programmām:

• iespēja pieteikties dalībai pilsētvides mobilitātes inkubatorā «Urban Mobility Incubator»;
  • aktuālie «EIT Urban Mobility» uzsaukumi jaunuzņēmumu atbalsta programmās;
  • «EIT Urban Mobility» maģistra un doktorantūras programmas.

Info sesijas izskaņā interesentiem būs iespēja uzkavēties, lai neformālā gaisotnē dalītos savā līdzšinējā pieredzē, izmantojot RTU inovāciju ekosistēmas sniegtās iespējas, kā arī tiks uzklausītas studentu vajadzības un ierosinājumi turpmākajai sadarbībai.

Reģistrējies pasākumam līdz 18. martam.

Pasākums norisināsies RTU ZIC telpā «Mushroom» (Ķīpsalas ielā 6A).