Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Dizainere Inguna Elere meistarklasē dalīsies pieredzē, kā grafikas dizains palīdz vides veidošanā

10. aprīlis

Studenti, mācībspēki, arhitekti un citi interesenti 16. aprīlī plkst. 17.00 aicināti apmeklēt pieredzes apmaiņas meistarklase «Vides grafikas dizains. Dizaina loma un atbildība», kuru vadīs dizaina biroja «H2E» vadošā dizainere, Latvijas Mākslas akadēmijas profesore un dizaina kopienas SEGD Rīgas nodaļas (SEGD Riga Chapter) līdzdibinātāja Ingūna Elere.

Meistarklase notiks Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras un dizaina institūtā, Ķīpsalas ielā 6, 115. auditorijā.

Apmeklējums sertificētiem arhitektiem dod 1 kompetences paaugstināšanas kredītpunktu formālās izvēles pasākumu sadaļā.

Dalība meistarklasē ir bez maksas, iepriekš reģistrējoties.

«H2E» ir viena no vadošajām dizaina studijām Latvijā, kuru dibinājuši Ingūna Elere, Dagnija Andersone un Holgers Elers. Studija darbojas starpdisciplinārā dizaina jomā, izstrādājot interjerus, identitātes, ekspozīcijas, nestandarta dizaina risinājumus un procesus. «H2E» pārliecība ir, ka videi, kurā dzīvojam, lietām un pakalpojumiem, kurus izmantojam, jābūt kvalitatīviem, funkcionāliem un saprotamiem.

«H2E» radītie dizaina projekti ieguvuši daudzas starptautiskas dizaina godalgas, tostarp «Red Dot Design Award», «SEGD Award, German Design Award», «IF Design Award», kā arī «Thea Award». 2017. gadā saņemta LR Kultūras ministrijas izcilības balva kultūrā.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar organizatoriem rakstot: vai zvanot 20128097.

Pasākuma laikā var notikt fotografēšana un filmēšana. Iegūtais materiāls tiks izmantots tālākizglītības pasākumu publicitātes nolūkos un var tikt publicēts organizatoru sociālo mediju kontos.