Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

RTU Arhitektūras fakultātes doktorante Baiba Vērpe aizstāvēs promocijas darbu «Jūrmalas kūrorta arhitektūras attīstība»

7. novembris, 2023

15. novembrī plkst. 10.00 RTU Mūzikas, vizuālo mākslu un arhitektūras zinātnes nozares promocijas padomē «RTU P-10» atklātā sēdē, kas norisināsies Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6 Baiba Vērpe aizstāvēs promocijas darbu «Jūrmalas kūrorta arhitektūras attīstība» (angļu valodā «Evolution of the Resort Architecture in Jūrmala» zinātnes doktora grāda (Ph.D.) iegūšanai.

Recenzenti:

• Profesore Dr. arch. Aija Ziemeļniece, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte, Vides un būvzinātņu fakultāte, promocijas padome;
  • Profesore Dr. arch. Una Īle, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte;
  • Profesors Dr. Kestutis Zaleckis, Kauņas Tehniskā universitāte, Lietuva.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Visi interesenti aicināti sekot līdzi promocijas darba aizstāvēšanai!