Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Aicinām apmeklēt semināru par klimatneitrālu arhitektūru un būvmateriāliem

7. oktobris, 2021

Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātē 8. oktobrī plkst. 10.30 norisināsies tiešsaistes seminārs par klimatneitrālu arhitektūru, kurā skandināvu uzņēmums «Stora Enso» iepazīstinās ar savu ilgtspējas politiku, kā pēc iespējas plašāk izmantot atjaunojamos resursus būvmateriālu ražošanā.

Klimatneitrāli būvmateriāli un arhitektūra ir viena no ilgtspējīgas dzīves vides sastāvdaļām, tāpēc jomas studējošiem un profesionāļiem ir nepieciešamas papildus zināšanas.

8. oktobrī plkst. 10.30-12.00 un 12.15-13.45 «Stora Enso» būvniecības risinājumu eksperts Juha Šroderus (Juha Schroderus) dalīsies pieredzē par uzņēmuma paveikto, pastāstīs par realizētajiem projektiem un iepazīstinās ar vairākiem atjaunojamo resursu izmantošanas aspektiem.

Seminārs  notiks angļu valodā tiešsaistē platformā Zoom.

Saite uz Zoom vebināŗu tiks nosūtīta reģistrētiem dalībniekiem pēc reģistrācijas.

Reģistrācijas forma

Semināru ciklu par klimatneitrālu arhitektūru kopā ar «Stora Enso» lektoriem turpināsim 12. novembrī un 10. decembrī.

Visi laipni aicināti piedalīties!