Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Aicina studentus pieteikties dalībai RTU 65. studentu zinātniski tehniskās konferences sekcijā «Arhitektūra un dizains»

18. marts

Sākusies pieteikšanās RTU 65. studentu zinātniski tehniskajai konferencei (SZTK). Tā ir iespēja ikvienam studentam iepazīstināt citus ar saviem studiju laikā veiktajiem pētījumiem un iegūt noderīgu pieredzi un atsauksmes par paveikto.

Konferences sekcija «Arhitektūra un dizains» notiks 25. aprīlī plkst. 12.30 RTU Arhitektūras un dizaina institūtā. Sekcijas labāko pētījumu autori varēs piedalīties konferences plenārsēdē, kas plānota 31. maijā, un cīnīsies par īpašām balvām.

Līdz 31. martam pieteikt savu dalību konferencē var RTU studenti, kuri izstrādājuši zinātniskās pētniecības darbu latviešu vai angļu valodā. Tas var būt studiju darbs, studiju noslēguma darbs vai kāds īpaši konferencei izstrādāts pētījums.

Lai pieteiktu dalību, studentam līdz 31. martam ir jāaizpilda pieteikuma anketa un ORTUS sadaļā «RTU Studentu konferences tēžu pievienošana» jāiesniedz tēzes.

SZTK nolikums, tēžu veidošanas vadlīnijas un vērtēšanas kritēriji.

Ja rodas jautājumi par darba organizēšanu SZTK sekcijās, lūdzam sazināties ar sekcijas vadītājiem! Citu jautājumu gadījumā, aicinām rakstīt e-pastu uz .

Konferences sekcijas «Arhitektūra un dizains» vadītāji:

• Baiba Vērpe
  • Uģis Briedis