Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Aicina apmeklēt Lütfullah Dağkurs vieslekciju par apģērbu un tekstila tehnoloģijām Turcijā

21. februāris

26. un 27. februārī RTU Arhitektūras un dizaina institūtā viesosies Tokat Gaziosmanpaşa University (Turcija) Tekstila, apģērbu, apavu un ādas nodaļas vadītājs docents Dr. Lütfullah Dağkurs.

26. februārī no plkst. 10.00 līdz 12.00 Ķīpsalas ielā 6, 223. auditorijā viesdocents tiksies ar RTU kolēģiem un pārrunās abu universitāšu sadarbības iespējas.

Savukārt otrdien, 27. februārī, no plkst. 10.15 līdz 11.50 Ķīpsalas ielā 6, 115. auditorijā Dr. Lütfullah Dağkurs lasīs lekciju RTU Arhitektūras un dizaina institūta studentiem un citiem interesentiem. Vieslekcijā būs iespēja iepazīties ar Dr. Lütfullah Dağkurs pieredzi, ko viņš ieguvis, gan strādājot augstskolā, gan dažādās rūpnīcās apģērbu ražošanā, audumu krāsošanā u. c.

Dr. Lütfullah Dağkurs ir 23 gadu darbojas tekstila jomā, apģērbu ražošanā un tekstila tehnoloģiju attīstīšanā. Tokat Gaziosmanpaşa University viņš studentiem lasa lekcijas un vada nodarbības šādos studiju priekšmetos: «Mehānismi», «Algoritmi un programmēšana», «Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas», «Algortimi un programmēšana», «Vides aizsardzība», «Materiālu stiprība», «Bizness un laiks», «Dzijas tehnoloģija», «Materiālzinātne apģērbos», «Apģērbu tehnoloģija un mašīnas», «Dzijas tehnoloģija», «Auduma kvalitātes kontrole», «Apģērbu rūpniecības un ražošanas organizācijas» u. tml.