Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

RTU Arhitektūras fakultāte piedāvā iespēju studentiem no Ukrainas turpināt kara dēļ pārtrauktās studijas Rīgā

25. marts, 2022

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Arhitektūras fakultāte Ukrainas studentiem, kuri, bēgot no kara šausmām, meklē patvērumu Latvijā, piedāvā turpināt pārtrauktās studijas un pētniecisko darbu Rīgā. Studenti no Ukrainas pēc Izglītības un zinātnes ministrijas ieteikuma RTU tiek uzņemti kā mobilitātes studenti.

Interesenti aicināti sazināties ar Arhitektūras fakultātes administrāciju, rakstot e-pastu , zvanot pa tālruni: +371 6708 9212 vai ierodoties personīgi Ķīpsalas ielā 6, 407. telpā darba dienās no plkst. 10 līdz 16, lai pārunātu visas iespējas un nokārtotu nepieciešamās formalitātes.