Arhitektūras fakultāte
Parādīt izvēlni
Arhitektūras fakultāte

Izsludināta pieteikšanās SIA «ITERA Latvija» stipendijai

7. septembris
.
.

SIA «ITERA Latvija» sadarbībā ar nodibinājumu «Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds» ir izsludinājusi stipendiju konkursu, kura mērķis ir veicināt Latvijas augstskolu jauniešu un jauno zinātnieku radošās spējas un rūpēties par to produktīvu izmantošanu un attīstības nodrošināšanu.

Uz stipendiju var pieteikties RTU Arhitektūras fakultātes studiju programmas «Arhitektūra» bakalaura līmeņa studenti, sākot no 2. kursa, profesionālās programmas studenti un maģistra līmeņa studenti. Pretendentu vidējā svērtā atzīme iepriekšējā studiju gadā nedrīkst būt zemāka par 8 ballēm

Konkursa kārtībā plānots piešķirt četras ikmēneša stipendijas katru 150 EUR  apmērā laika periodā no 2020. gada septembra līdz 2021. gada jūnijam, kopā 10 mēnešiem.

Pretendentiem līdz 20. septembris (ieskaitot) jāiesniedz:

  1. studenta sekmju izraksts par iepriekšējo studiju periodu;
  2. informācija par studenta sasniegumiem pētnieciskajā darbā (publikācijām, piedalīšanos konferencēs, radošajiem sasniegumiem u.c.);
  3. 4-5 A4 formāta lapaspušu (burtu lielums «12», fonts «Times New Roman») garu konkursa pieteikuma darbu, brīvā formā izvēloties darba saturisko daļu par kādu no savu projektu un pētījumu tēmām (izmantojot iepriekš izstrādātus studiju projektus vai pētījumus) un lapas ar krāsainās izdrukas grafisko materiālu (var būt arī bezmēroga).

Piesakoties pretendentiem jāaugšupielādē minētie dokumenti un jāaizpilda konkursa elektroniskā pieteikuma anketa nodibinājuma «Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds» mājaslapā.

Konkursa nolikums un pieteikšanās

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

7. septembris plkst. 17:41

Līdzīgi raksti

Jaunumi

_