Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Skates «Gada labākā būve Latvijā 2019» fināls

9. marts, 2020

Noslēgumam tuvojam gadskārtējā skate «Gada labākā būve Latvijā 2019». Šoreiz žūrija, kurā darbojas 51 eksperts, pārstāvot 26 Latvijas būvniecības nozares profesionālās organizācijas, augstskolas, valsts un pašvaldību institūcijas, skates finālam nominējusi 41 būvi.

Būvnieki un pasūtītāji interesentus ar skates finālā iekļuvušajām būvēm, to tapšanas gaitu iepazīstinās un pamatos, kādēļ šī būve pretendē uz nosaukumu «Gada labākā būve Latvijā 2019», 13. martā RTU Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6.

Fināla kārtas norise

Šajā pasākumā piedalīties aicināts ikviens interesents.

Skates «Gada labākā būve Latvijā 2019» uzvarētāju apbalvošana plānota 2. aprīlī Latvijas Universitātes Zinātņu mājā, Jelgavas ielā 3.

Gadskārtējās skates mērķis ir veicināt būvniecības procesa kvalitāti, nosakot un popularizējot labākās būves un labās prakses piemērus būvniecības procesā Latvijā un ārzemēs 2019. gadā, veicināt  profesionālo izaugsmi un darba kvalitāti nozarē, izteikt atzinību un motivēt nozares pārstāvjus profesionāliem izaicinājumiem akcentējot būvniecības procesa gala rezultātu – būvi.

Skati organizē Latvijas Būvnieku asociācija un Latvijas Būvinženieru savienība sadarbībā ar Ekonomikas ministriju, Satiksmes ministriju, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, BVKB, VNĪ, Latvijas Pašvaldību savienību, Rīgas Tehnisko universitāti, Latvijas Lauksaimniecības universitāti, RISEBA FAD un 15 būvniecības nozares sabiedriskajām organizācijām.