Arhitektūras un dizaina institūts

3. septembrī svinīgi aizsāks jauno studiju gadu

14. augusts, 2018
Iezvanīšanas svētki 2016. gada 1. septembrī

Pirmdien, 3. septembrī, Iezvanīšanas svētkos, kas notiks Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu pilsētiņā Ķīpsalā, svinīgi tiks aizsākts 2018./2019. akadēmiskais studiju gads. Pasākums sāksies plkst. 10.30 Kolonādē, kas atrodas laukumā starp studentu dienesta viesnīcu, Elektronikas un telekomunikācijas, Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas un Būvniecības inženierzinātņu fakultātēm.

No 10.30 līdz 12.00 īpaši jaunajiem studentiem paredzētā pasākumā – Iespēju tirdziņā – RTU struktūrvienības, studentu un interešu klubi iepazīstinās ar sevi, savu darbību un iespējām universitātē. Jaunie studenti varēs satikt RTU Sporta centra, Kultūras centra, Karjeras centra, Attīsības fonda, Dizaina fabrikas, studentu pašpārvaldes un citu struktūrvienību pārstāvjus. Ar priekšnesumu klātesošos priecēs RTU Karsējkomandas pārstāvji. Pasākuma gaitā norisināsies arī dažādas aktivitātes un konkursi.

No plkst. 12.00 līdz 13.00 notiks svinīgā studiju gada atklāšana, kurā studentus uzrunās un sveiks RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis, prorektori un citi.

Plkst. 13.00 studenti dosies uz savām fakultātēm, lai aizvadītu pirmās ievadlekcijas, kuras ļaus iepazīt fakultāti, tās vadību, pašpārvaldi un kursabiedrus. Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes (MTAF) 1. kursa studentiem ievadlekcija notiks plkst. 13.30 RTU centrālajā ēkā, Kaļķu ielā 1, Lielajā aulā.

Pasākuma Facebook lapa.