Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

RTU 64. starptautiskās zinātniskās konferences sekcija «Arhitektūra un pilsētplānošana»

13. oktobris, 2023

Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātē (RTU AF) zinātniskās pētniecības procesā iesaistās gan studējošie, gan topošie pētnieki, gan jau pieredzējuši zinātnieki. Lai veidotu integrētu platformu atšķirīgu paaudžu un jomu pētnieku pieredzes un ideju apmaiņai, stiprinātu sinerģiju starp dažāda līmeņa pētniecības aktivitātēm un iepazīstinātu ar daudzveidīgajiem pētījumu virzieniem un interesantākajiem secinājumiem un projektiem arhitektūrā un pilsētplānošanā, RTU AF no 10. līdz 13. oktobrim pirmo reizi organizē Zinātnes nedēļu «Liveable Cities, Buildings, Heritage».

13. oktobrī RTU 64. starptautiskās zinātniskās konferences sekcijā «Arhitektūra un pilsētplānošana» zinātnieki no septiņām universitātēm iepazīstinās ar saviem pētījumiem un diskutēs par pilsētvides kvalitātes veicināšanu un urbānās vides ilgtspējas nodrošināšana, iesaistot vietējās kopienas, zaļo struktūru lomu pilsētvidē, kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu un attīstību mūsdienās un arhitektūras izglītības attīstību.

Kalendārs