Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

RISEBA Arhitektūras un dizaina fakultātes publisko vieslekciju cikla «Slice of Architecture» lekcija «Public architecture in Nordic climate»

13. aprīlis, 2023

Ceturtdien, 13. aprīlī, plkst. 12.00 RISEBA Arhitektūras un dizaina fakultātes publisko vieslekciju ciklā «Slice of Architecture» ar lekciju «Public architecture in Nordic climate» uztāsies Miķelis Putrāms no arhitektu biroja «MADE arhitekti».

Lekcija norisināsies RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Durbes ielā 4, 3. stāva dizaina darbnīcā. Pasākumu varēs vērot arī tiešsaistē Zoom vidē.

«Slice of Architecture» ir RISEBA Arhitektūras un dizaina fakultātes studentu organizēta publisko lekciju sērija, kurā arhitekti un teorētiķi apskata arhitektūras un dizaina teorijas, un prakses jautājumus, kā arī dalās pieredzē par studijām Latvijā un ārzemēs.

Foto: «MADE arhitekti» projektu arhīvs – Housing development in Vartiosaari, FI, 2016, international competition.

Kalendārs