Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Lekcijā varēs uzzināt, kā idejas skices pārtop rūpnieciski ražotos dizaina elementos-mežģīnēs

22. novembris, 2023

Kā idejas skices pārtop rūpnieciski ražotos dizaina elementos-mežģīnēs? Atbildi uz šo jautājumu varēs iegūt, apmeklējot mākslinieces, grafiķes un mežģīņu dizaina speciālistes Ingas Dilbas lekciju.

Uz lekciju īpaši aicināti RTU studiju programmas «Apģērba un tekstila tehnoloģija» 2. kursa studentiem, bet arī citi interesenti ir laipni aicināti pievienoties.

Topošie apģērbu tehnologi studiju kursā «Tēlotājas mākslas pamati» apgūst materialitātes zīmēšanas un digitālās transformācijas pārneses tehnoloģiju iespējas. Inga Dilba kopš 1995. gada strādā ražotnē «Lauma Fabrics». Lekcijā viņa dalīsies ir savā gadu gaitā uzkrātajā pieredzē.

Lekcija notiks 22. novembrī plkst. 10.15 RTU Arhitektūras fakultātes zīmētavā (435. telpā). To organizē RTU Arhitektūras fakultātes Tēlotājas mākslas katedras lektore Elīna Elere.

Interesentus lūdzam iepriekš pieteikties lekcijai, sūtot e-pasta vēstuli uz adresi: .

Kalendārs