Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

11. - 12. oktobris, 2023

Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātē (RTU AF) zinātniskās pētniecības procesā iesaistās gan studējošie, gan topošie pētnieki, gan jau pieredzējuši zinātnieki. Lai veidotu integrētu platformu atšķirīgu paaudžu un jomu pētnieku pieredzes un ideju apmaiņai, stiprinātu sinerģiju starp dažāda līmeņa pētniecības aktivitātēm un iepazīstinātu ar daudzveidīgajiem pētījumu virzieniem un interesantākajiem secinājumiem un projektiem arhitektūrā un pilsētplānošanā, RTU AF no 10. līdz 13. oktobrim pirmo reizi organizē Zinātnes nedēļu «Liveable Cities, Buildings, Heritage».

11. un 12. oktobrī 4. Baltijas jauno zinātnieku konference arhitektūrā, ainavu arhitektūrā un urbānismā pulcēs doktorantūras studentus no Latvijas, Lietuvas un Gruzijas.

Kalendārs