Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Studenti aicināti piedalīties hakatonā un radīt jaunas idejas Rīgas pilsētvides uzlabošanai

11. oktobris, 2021

30. un 31. oktobrī norisināsies Rīgas pilsētvides ideju hakatons «Riga City Challege 2021». Aicinām studējošos tajā piedalīties un ģenerēt idejas Rīgas nākotnei.

Pasākums notiks tiešsaistē. Komandas piedalīsies uz izaicinājumiem balstītās sacensībās reālās dzīves apstākļos. Hakatona organizatori nodrošinās apmācības un atbalstu, kas dalībniekiem būs nepieciešams izaicinājuma laikā.

Izaicinājuma galvenā balva ir 1000 eiro. «Riga City Challenge» uzvarētāji iegūs iespēju prezentēt savu ideju FUSE City Challenge lielajā finālā Barselonā (Spānija) no 21. līdz 23. novembrim. Ceļa un izmitināšanas izmaksas dalībniekiem segs organizatori.

Barselonā satiksies komandas no trim Eiropas pilsētām – Evoras (Portugāle), Kauņas (Lietuva), Ļubļanas (Slovēnija) un Rīgas. Lielajā finālā komandas turpinās attīstīt savu ideju un cīnīsies par 2000 eiro lielu naudas balvu.

Reģistrēties hakatonam var individuāli vai kā komanda (4-5 dalībnieki). Reģistrācija ir atvērta līdz 28. oktobrim, aizpildot pieteikšanās anketu.

Hakatona darba valoda būs angļu.

Dalība izaicinājuma ir bezmaksas.

«Riga City Challenge 2021» organizē Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte, Rīgas dome, Kimitisik B.V. un EIT Urban Mobility.

Plašāka informāciju iespējams iegūt, rakstot uz  un mājaslapā.