RTU Latvijas Jūras akadēmija
RTU Latvijas Jūras akadēmija

MareLaw projekta tikšanās Splitā, Horvātijā

17. jūlijs, 2023

No 2023. gada 10.-11. jūlijam Splitas universitātes Jūrniecības studiju fakultātē, Splitā notika otrā darba grupas sanāksme “Jūras tiesību studiju kursu mācību rezultātu analīze un uzlabošana saskaņā ar STCW konvenciju” MareLaw projekta ietvaros. MareLaw projekts ir Erasmus+ projekts KA2 (Sadarbības partnerība augstākajā izglītībā) un tā pilns nosaukums ir “Uz STCW konvencijas balstītās Jūras tiesību mācību programmas jūrniecības studentiem uzlabošana un saskaņošana”.

Divu sanāksmes dienu laikā projekta dalībnieki no Splitas universitātes (Horvātija), Katalonijas Tehniskās universitātes (Spānija) un Rīgas Tehniskās universitātes (Latvija) apkopoja secinājumus no pirmās darba grupas, kas notika šogad no 13.-14. jūnijam, Rīgā, un diskutēja par Jūras tiesību studiju kursu mācību rezultātu uzlabošanu saskaņā ar STCW konvenciju. Tika identificēts kopīgais un atšķirīgais dažādās universitātēs attiecībā uz Jūras tiesību studiju kursu rezultātiem un to atspoguļošanu studiju kursu aprakstos. Darba grupa vienojās par STCW konvencijai atbilstošiem mācību rezultātiem un mērķiem, kas būtu noderīgi visām universitātēm, kas pasniedz Jūras tiesības jūrniecības studentiem. Šo aktivitāšu mērķis ir uzlabot Jūras tiesību pasniegšanas rezultātus. Otrās darba grupas rezultāti, līdzīgi kā pirmās darba grupas rezultāti, tiks izmantoti turpmākajā projekta aktivitātē mācību materiālu izstrādē (projekta WP4 aktivitāte).

Saistītie tagi:

17. jūlijs, 2023 plkst. 10:44