RTU Latvijas Jūras akadēmija
Parādīt izvēlni
RTU Latvijas Jūras akadēmija

Jaunumi

RTU kopā ar LU starptautiskajā reitingā «The Times Higher Education World University Rankings 2024» ierindojas pirmajā vietā Latvijā

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) kopā ar Latvijas Universitāti (LU) izvirzījušās pirmajā vietā Latvijā prestižajā starptautiskajā reitingā «The Times Higher Education World University Rankings 2024» (THE WUR), ar vienādu kopējo punktu skaitu dalot kopēju pozīciju – 1001.–1200. vietu. RTU ir vienīgā universitāte no Latvijas, kas salīdzinājumā ar pērno gadu savu pozīciju THE WUR ir kāpinājusi, un visaugstāk reitingā novērtēts RTU sniegums starptautiskajā sadarbībā.

27. septembris

Ginesa rekords «Lielākā prāta vētra pasaulē» tuvojas – kas jāzina dalībniekiem!

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina visus studentus un citus interesentus ierakstīt savus vārdus vēsturē, kopā uzstādot Ginesa rekordu un radot nebijušu inovāciju vilni. Piedaloties Ginesa rekordā, studenti varēs saņemt 1000 eiro naudas balvu un iespēju idejas ar RTU, mentoru un uzņēmumu atbalstu turpināt attīstīt un pārvērst jaunuzņēmumos. 

20. septembris

Ginesa rekords «Lielākā prāta vētra pasaulē» tuvojas – kas jāzina brīvprātīgajiem!

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina ikvienu interesentu gūt nebijušu pieredzi un 29. septembrī līdzdarboties Ginesa rekorda «Lielākā prāta vētra pasaulē» organizēšanā. Lai kļūtu par brīvprātīgo, līdz 26. septembrim jāaizpilda pieteikuma anketa.

20. septembris