RTU Latvijas Jūras akadēmija
RTU Latvijas Jūras akadēmija

No 16. līdz 17.aprīlim Barselonā notika Erasmus+ projekta «MareLaw» trešā darba grupas tikšanās

2. maijs

No 16. līdz 17.aprīlim Katalonijas Tehniskās Universitātes navigācijas fakultātē, Barselonā, notika MareLaw projekta trešā darba grupas sanāksme «Darba grupa (WP4) – Vadlīnijas jūras tiesību studiju kursu harmonizācijai». MareLaw projekts ir Erasmus+ projekts KA2 (Sadarbības partnerība augstākajā izglītībā), un tā pilns nosaukums ir «Uz STCW konvencijas balstītās Jūras tiesību mācību programmas jūrniecības studentiem uzlabošana un saskaņošana».

Divu sanāksmes dienu laikā projekta dalībnieki no Splitas universitātes (Horvātija), Katalonijas Tehniskās universitātes (Spānija) un Rīgas Tehniskās universitātes Latvijas Jūras akadēmijas (Latvija) izvērtēja veiktās projekta aktivitātes un sagatavotos mācību materiālus. Pirmajā dienā partneri sniedza īsu ievadu par nacionālo likumdošanu, kas tiks atspoguļots mācību materiālos. Otrajā sanāksmes dienā darba grupa strādāja pie vadlīnijām jūras tiesību studiju kursu harmonizācijai. Otrās dienas beigās tika apkopots sanāksmē izrunātais un tika apspriestas turpmākās darbības projekta ietvaros.

2. maijs plkst. 9:10