RTU Kultūras centrs

TDA «Vektors» ielūdz uz krāšņu 65 gadu jubilejas lielkoncertu

13. aprīlis, 19:00
Ķīpsalas iela 8, Rīga

Rīgas Tehniskās universitātes tautas deju ansamblis «Vektors» 13. aprīlī Ķīpsalas izstāžu hallē ar vērienīgu un sirsnīgu lielkoncertu atzīmēs 65 gadu jubileju. Ansambļa jubilejas sezona iezīmējusies ar spilgtiem notikumiem - iegūta Lielā balva XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku finālkonkursā, izveidots deju uzvedums «Aiz ko garš pavasar's?», kura pirmizrādi skatītāji noskatīsies 12. aprīlī. Savukārt jubilejas kulminācijā iecerēts pulcēt labākos Rīgas tautas deju ansambļus krāšņā TDA «Vektors» 65 gadu jubilejas lielkoncertā.

Koncertā pulcēsies vairāk nekā 500 dejotāji no TDA «Ačkups», TDA «Dancis», DA «Daiļrade», TDA «Gatve», TDA «Līgo», TDA «Teiksma», TDA «Rotaļa», TDA «Zelta sietiņš» un Deju skolas «Dzirnas». Savukārt pats gaviļnieks TDA «Vektors» lielkoncertā piedalīsies 150 dejotāju sastāvā.

Lielkoncertu rīko biedrība «Vektors» ar RTU atbalstu.
Biļetes pieejamas biļešu paradīzes kasēs un internetā.

Pasākumu kalendārs

27. februāris plkst. 18:44