RTU Kultūras centrs

RTU Studentu pūtēju orķestris SPO aicina uz DUBULTJUBILEJAS KONCERTU

18. maijs, 17:00
Amatu ielā 6, Rīgā

Vērienīgā koncertā, kas notiks Lielajā Ģildē, savu 55. jubileju svinēs Rīgas Tehniskās universitātes studentu pūtēju orķestris «SPO», bet 60. dzimšanas dienu atzīmēs orķestra mākslinieciskais vadītājs Māris Martinsons.

Koncertu kuplinās Pāvula Jurjāna mūzikas skolas orķestris, ko arī vada Māris Martinsons.
Pirmajā daļā klausītāji dzirdēs Pāvula Jurjāna mūzikas skolas orķestri, izpildot Richard L.Saucedo «Celebrating my three best friends», Maurice Ravel «Bolero»,  Michael Sweeney «Legend of Devil's Lake», Roland Barrett «Arabian dances» un citus skaņdarbus, savukārt, otrajā daļā - Studentu pūtēju orķestri, kura sniegumā klausītājiem būs iespēja dzirdēt Raimonda Paula 80. gadu hitus, Alņa Zaķa «Šķībo valsi», Jura Kulakova «Par spīti grūtiem laikiem». Tāpat mūzikas mīļotāji varēs smelties iedvesmu Satchmo (A Tribute to Louis Armstrong) un citos skaņdarbos.

Biļetes SIA «Biļešu paradīze» kasēs un internetā

Pasākumu kalendārs