RTU Kultūras centrs
RTU Kultūras centrs

29. februāris, 18:00
Ķīpsalas iela 6, Rīga

Aicinām RTU studentus un darbiniekus piedalīties Kultūras centra organizēto vieslekciju ciklā, lai runātu par to, kas ir scenogrāfija, cik plašā spektrā un kā tā tiek realizēta. Piedāvāsim ieskatu nozīmīgās mākslas un kultūras jomās, kas saistītas ar scenogrāfiju – teātrī, operā, TV, kino, koncertos un citās gan oficiālās, gan korporatīvās norisēs.

Pazīstamais scenogrāfs Kristaps Skulte ar savu personisko pieredzi un papildu vizuālo informāciju mācīs saskatīt ceļu uz vēlamo rezultātu no idejas līdz praktiskai realizācijai. Lektors iepazīstinās ar veiksmēm, neizdošanos, paredzamiem un nezināmiem riskiem, ietekmējošiem budžeta diktētiem kompromisiem dekorāciju izveidē.

Par dalību vieslekcijās uzzināsi vairāk, rakstot:

Pasākumu kalendārs

27. februāris plkst. 21:07