Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Zinātniskā konference «Ainava. Tehnoloģijas. Māksla»

21. aprīlis, 2023

Atzīmējot Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes Ainavu arhitektūras un plānošanas katedras žurnāla «Landscape Architecture and Art» 10 gadu jubileju, 21. aprīlī, Jelgavas pilī, Lielajā ielā 2, pils aulā no plkst. 10.00 – 15.00 norisināsies zinātniskā konference «Ainava. Tehnoloģijas. Māksla» .

Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti un Latvijas Mākslas akadēmiju kopš 2012. gada aizsāka jauna, periodiska zinātniskā žurnāla izdošanu «Landscape Architecture and Art» (ISSN 2255-8632 print, ISSN 2255-8640 online). Rakstu tematika aptver arhitektoniski mākslinieciskās problemātikas, arhitektūras vēstures un kultūras mantojuma saglabāšanas un attīstības jautājumus, pilsētvides un lauku kultūrainavas ekoloģiskos un socioloģiskos faktorus, kas saistīti ar mākslas, arhitektūras un ainavas sintēzes meklējumiem humānās vides kvalitātes izveidē. Pateicoties izvērstajai starptautiskajai sadarbībai, sniegts ieskats arī ārvalstu kolēģu, īpaši Baltijas reģiona arhitektūras un mākslas zinātņu pētnieku darba rezultātos. Zinātniskais izdevums 10 gadu laikā ir iemantojis augstu popularitāti Latvijas un ārvalstu zinātnieku vidū, sasniedzot Q1 indeksu.

Reģistrēties konferencei var līdz 19. aprlīm.

Kalendārs