Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Uzņēmums «Knauf» suminās Baltijas arhitektūras skolu absolventu diplomdarbu konkursa «BAUA Awards 2022» dalībniekus no Latvijas

9. novembris, 2022, 16:00

9. novembrī plkst. 16.00 uzņēmums «Knauf» suminās RTU Arhitektūras fakultātes absolventes Aneti Egli un Lindu Stiglicu un Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA arhitektūras studiju programmas absolventus Jāni Apsīti un Justīni Kati Hessi. Visi četri topošie arhitekti šogad pārstāvēja Latviju  Baltijas arhitektūras skolu absolventu diplomdarbu konkursā «BAUA Awards 2022». Svinīgais pasākums notiks RISEBA Arhitektūras un mediju centrs H2O 6, Durbes ielā 4.

Konkursā, kas 21. oktobrī norisinājās Liepājā, piedalījās 17 studenti no septiņām Baltijas arhitektūras skolām: Rīgas Tehniskās universitātes, RISEBA; Igaunijas Mākslas akadēmijas, Tallinas Tehnoloģiju universitātes, Kauņas Tehnoloģiju universitātes, Viļņas Mākslas akadēmijas un Viļņas Gediminas Tehniskās universitātes, prezentējot 15 diplomprojektus.

Pirmo godalgu konkursā ieguva divi jaunie arhitekti - Jānis Apsītis un Igaunijas Mākslas akadēmijas absolvente Merilin Kaup.

Kalendārs