Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Starptautiskā konference «Urban transformation for and with sustainable communities»

13. oktobris, 2022

13. oktobrī no plkst. 9.00 klātienē Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6, 115. telpā, un tiešsaistē platformā Zoom notiks starptautiska konference «Urban transformation for and with sustainable communities».

Tehnoloģiju attīstība un digitalizācija skar arī pilsētu attīstību. Kādas izmaiņas jau piedzīvojam un kas sagaida mūs tuvākā un tālākā nākotnē? Kā mūsdienu informācijas tehnoloģiju rīkus varam izmantot pilsētvides plānošanā un attīstībā? Atbildes uz šiem jautājumiem sniegs pētnieki no pētnieki Rīgas Tehniskās universitātes, Taivānas Nacionālās zinātņu un tehnoloģiju universitātes, Kauņas Tehnoloģiju universitātes, Tallinas Tehnoloģiju universitātes.

Konferences programma

Interesenti, kuri vēlas sekot līdzi konferences norisei tiešsaistē Zoom, lūgti reģistrēties līdz 12.oktobrim 18.00, aizpildot pieteikuma formu.

Reģistrētie dalībnieki pieslēgšanās saiti konferencei saņems e-pastā.

Konference ir viena no Latvijas-Lietuvas-Taivānas zinātniskās sadarbības projekta «Mūsdienīgas informācijas sistēmas pilsētvides reģenerācijā» aktivitātēm, kas notiek, pateicoties Latvijas Zinātnes padomes, Lietuvas Republikas Izglītības, zinātnes un sporta ministrijas, Taipejas misijas Latvijā un Lietuvā, un Taivānas Zinātnes un tehnoloģiju ministrijas atbalstam.

Kalendārs