Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Starptautiskā konference «Forum Wood Building Baltic»

26. - 28. februāris

No 26. līdz 28. februārim Tallinā norisināsies starptautiskā koka ēku arhitektūrai un ar to saistītajiem inženiertehniskajiem tematiem veltītā konference «Forum Wood Building Baltic».

RTU studējošajiem un darbiniekiem ir iespēja šo konferenci apmeklēt un saņemt 10% atlaidi dalības maksai.

«Forum Wood Building Baltic» reizi gadā pulcē vadošos nozares speciālistus no Baltijas jūras reģiona valsīm, ļaujot iepazīties ar aktuālajām tendencēm un jaunākajiem risinājumiem koka ēku projektēšanā, ražošanā, montāžā, būvfizikā, energoefektivitātē, ugunsdrošība jautājumos u.c.

Šogad «Forum Wood Building Baltic» galvenā uzmanība būs pievērsta integrētam dizainam, kurā dažādas disciplīnas apvienojas ar savām iespējām un ierobežojumiem, lai sadarbotos un attīstītu inovācijas koka būvniecībā.

Konferencē tiks diskutēts par šādiem tematiem:

• Reģeneratīvā un cirkulārā arhitektūra.
  • Ēku atjaunošanas rūpnieciski ražoti koka risinājumi.
  • Procesu inovācijas koka ēku projektēšanā un būvniecībā.
  • Koka konstrukcijas (Eirokodekss 5).
  • Ugunsdrošība koka ēkās.
  • Koka konstrukciju būvfizika.
  • Nulles emisijas koka ēkas (LCC, LCA).

Konferences programma

Konference ir viena no starptautiskās organizācijas «Forum Holzbau» aktivitātēm. «Forum Holzbau» tika izveidots pirms 25 gadiem kā vadošo universitāšu platforma zināšanu un tehnoloģiju pārnesei koka būvniecībā.

Igaunijā «Forum Holzbau» sadarbojas ar Tallinas Tehnoloģiju universitāti un Igaunijas Mākslas akadēmiju.

Kalendārs