Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Seminārs par intelektuālā īpašuma aizsardzību

4. aprīlis, 16:00

4. aprīlī plkst. 16.00 RTU studējošie un citi interesenti ir aicināti piedalīties Latvijas Izpildītāju un producentu apvienības (LaIPA) un projekta «Autorskola» organizētā seminārā par intelektuālā īpašuma aizsardzību.

Seminārā iegūtās zināšanas būs noderīgas ikvienam. Tajā aplūkosim vairākus būtiskus ar intelektuālo īpašumu saistītus tematus un sniegsim praktiskus padomus, kā aizsargāt savu intelektuālo īpašumu. Skaidrosim arī, kā ētiski un korekti izmantot citu personu intelektuālo īpašumu.

Seminārs notiks Arhitektūras un dizaina institūta ēkā, Ķīpsalas ielā 6, 115. auditorijā.

Dalība pasākumā bez maksas.

Interesentus lūdzam līdz 2. aprīlim aizpildīt reģistrācijas anketu.

Projekts «Autorskola» ir visaptveroša platforma, kas piedāvā ieskatu blakustiesībās, autortiesībās, patentos, preču zīmēs un citos ar intelektuālo īpašumu saistītos jautājumos. Tā mērķis ir skaidrot jautājumus, kas saistīti ar intelektuālo īpašumu un palīdzēt visu jomu pārstāvjiem iegūt zināšanas, kā iespējams aizsargāt savus radošos darbus, un izprast tiesisko regulējumu, kas aizsargā viņu intelektuālo īpašumu. Projekta vadošais partneris ir LaIPA. Tas tiek realizēts sadarbībā ar Latvijas Republikas Kultūras ministriju un Latvijas Universitāti.

Kalendārs