Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Pieredzes apmaiņas meistarklase «Haoss kā metode»

26. septembris, 2023

Latvijas Arhitektu savienība 26. septembrī no plkst. 17.00 līdz 19.00 aicina apmeklēt pieredzes apmaiņas meistarklasi «Haoss kā metode», ko vadīs biroja «NRJA» (No Rules Just Architecture) arhitekts Uldis Lukševics.

Meistarklase notiks Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6. Tajā gaidīti būs ne tikai studenti, bet arī jau praktizējoši arhitekti!

Seminārā Uldis Lukševics dalīsies ar savu pieredzi, kā izveidot arhitektu biroju, kā sadalīt pienākumus un organizēt savu ikdienas darbu un, kā sasniegt mērķus un realizēt projektus.

Arhitektu birojs «NRJA» darbojas kopš 2005. gada. Tas izceļas ar aktīvu darbību Latvijas arhitektūras diskursā, provokatīviem konkursu piedāvājumiem un izteiksmīgām ēku realizācijām, kas piesaistījušas starptautisku atzinību.

Reģistrēties dalībai meistarklasē

Kalendārs