RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Tiešsaistes seminārs par izdegšanu

7. janvāris, 2022

Trešdien, 19.janvārī, plkst. 16.30 Rīgas Tehniskās universitātes Karjeras centrs aicina RTU studentus uz tiešsaistes semināru par izdegšanu.

Šī brīža situācija pasaulē rada papildu izaicinājumus ikvienam: dažādu lomu apvienošana, laika robežu izjukšana, sociālā izolācija u.c., kas padara izdegšanas jautājumu vēl aktuālāku.

• Kas ir izdegšana un kā to atšķirt no depresijas un parastā noguruma?
  • Kā pamanīt izdegšanas pazīmes sevī?
  • Kādas ir palīdzības un profilakses iespējas?
  •  Kko var darīt lai neizdegtu vai arī lai atgūtos pēc izdegšanas?

Semināra laikā dalībnieki tiks iepazīstināti ar jaunākām zinātniski pamatotām atziņām par izdegšanas fenomenu un palīdzības iespējām, tiks veicinātas pašrefleksijas, stresa vadības un atbalsta prasmes, piedāvājot  dažādas praktiskas metodes un vingrinājumus.

Semināru vadīs Marija Ābeltiņa, apmācību vadītāja, klīniskā psiholoģe un pārraudze, kognitīvi biheiviorālās psihoterapijas speciāliste un supervizore.

Seminārs norisināsies Zoom platformā un ilgs 1.5 stundu.

Pieteikšanās semināram notiek, aizpildot anketu.

Papildu informāciju iespējams saņemt, sūtot jautājumus uz e-pastu