RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Piesakies Luminor «ILLUMINATE» vasaras prakses programmai

27. marts

«Luminor» banka aicina studentus un nesen absolvējušos jauniešus pieteikties vasaras praksei, kuras laikā būs iespēja ne tikai iepazīties ar darbu bankā, strādājot pie dažādiem interesantiem un izaicinošiem uzdevumiem bankas komandās, bet arī saņemt par to atalgojumu 850 eiro apmērā pirms nodokļu nomaksas.

Šogad «Luminor» piedāvā 30 dažādas prakses vietas praktikantiem no Latvijas tādās jomā kā IT, personāla vadība, finanses, banku pakalpojumi un datu analīze. Prakse ilgs divus mēnešus – no 26. jūnija līdz 28. augustam -, un tās laikā būs iespējams strādāt arī attālināti. Par vasaras darbu bankā jaunieši saņems ikmēneša atalgojumu 850 eiro apmērā pirms nodokļu nomaksas.

«Mūsu vasaras prakse sniedz iespēju iepazīt banku darbību, «Luminor» kultūru un vērtības, kā arī spert pirmos soļus savas karjeras attīstībā. Prakses laikā jauniešiem būs iespēja strādāt pie dažādiem projektiem, izaicināt sevi dinamiskā darba vidē, kā arī sadarboties starptautiskā komandā, paplašinot savus kontaktus un gūstot jaunu un vērtīgu pieredzi. Piesakoties praksei, būs iespējams izvēlēties savām spējām un interesēm atbilstošu bankas struktūrvienību, kā arī prakses laikā piedalīties dažādos semināros un apmācībās, lai veicinātu ne tikai profesionālo, bet arī personīgo izaugsmi. Katram praktikantam būs arī personīgais mentors, kurš palīdzēs ikdienas darba gaitās un sniegs padomus profesionālajai attīstībai,» stāsta «Luminor» bankas Darba devēja zīmola vadītāja Amanda Krūze.

Kopš «Luminor» banka sāka piedāvāt prakses programmu, tajā ir piedalījušies vairāk nekā 195 cilvēki. Pērn «Luminor» banka saņēma vairāk nekā 1600 prakses pieteikumus visās Baltijas valstīs, un no programmā pieņemtajiem praktikantiem vairāk nekā puse jeb 63% turpināja savas darba gaitas «Luminor» arī pēc prakses beigām. Prakses dalībnieki bija ne tikai Baltijas valstu studenti, bet arī Vācijā, Nīderlandē un Lielbritānijā studējošie. 91% no mūsu programmas dalībniekiem iekšējā aptaujā pauda, ka ieteiktu «Luminor» piedāvāto prakses iespēju arī saviem draugiem un kursabiedriem.

«Pievienojos praksei, lai gūtu plašāku ieskatu un praktisku pieredzi ne tikai bankas darbībā, bet arī sabiedrisko attiecību jomā. Prakses laikā varēju īstenot dažādus projektus, strādāt plecu pie pleca ar iedvesmojošiem un profesionāliem kolēģiem un mācīties no pieredzējušiem savas jomas ekspertiem. «Illuminate» prakses programma ir izcila vieta, kur pilnveidoties un sākt savu karjeru, sniedzot savu pienesumu bankas attīstībā,» saka «Illuminate» 2023 dalībniece Evelīna Zimza, kura savas darba gaitas turpināja arī pēc «Illuminate» prakses programmas beigām.

Ar prakses programmas iespējām un atvērtajām vakancēm iespējams iepazīties «Luminor» bankas karjeras sadaļā. Vairāk par praksi vari lasīt prezentācijā.

Pieteikties praksē iespējams līdz 12. aprīlim.