RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Turpmāk izziņas un sekmju izrakstus studentiem izsniegs Studentu atbalsta un lietvedības centros

18. aprīlis

No 15. aprīļa RTU studējošie izziņas un sekmju izrakstus varēs pasūtīt un saņemt fakultāšu Studentu atbalsta un lietvedības centros. Savukārt studentu ID kartes turpmāk varēs pagarināt un pasūtīt RTU Uzņemšanas komisijā Āzenes ielā 6, 1. stāvā, Rīgā. RTU Studentu servisa centrs izziņas un sekmju izrakstus vairs neizsniegs un studentu ID kartes vairs neizgatavos.

Izziņas un sekmju izrakstus aizvien būs iespējams pieteikt elektroniski vai klātienē fakultāšu Studentu atbalsta un lietvedības centrā. Elektroniski to varēs izdarīt ORTUS e-studiju vidē sadaļā Studentiem -> Studiju informācija -> Izziņas.

Šīs izmaiņas attiecas ne tikai uz RTU četrām fakultātēm un Arhitektūras un dizaina institūtu, bet arī uz RTU reģionālajiem centriem, Rīgas Biznesa skolu, RTU Latvijas Jūras akadēmiju, RTU Liepājas Jūrniecības koledžu un «RTU Liepāja».

Darbinieki tāpat kā līdz šim ID kartes var saņemt un pagarināt RTU Studentu servisa centrā.

Studentu atbalsta un lietvedības centru kontaktinformācija