RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Apstiprināts jaunais RTU Zelta fonda nolikums

25. aprīlis

RTU studiju prorektore Elīna Gaile-Sarkane ir apstiprinājusi jauno RTU Zelta fonda nolikumu. RTU Zelta fonda mērķis ir cildināt izcilākos RTU absolventus, informēt sabiedrību par viņu sasniegumiem un veicināt absolventu karjeras izaugsmi.

Turpmāk RTU Zelta fonda izlasē iekļautos absolventus izvirzīs katras fakultātes Zelta fonda komisija, kura tiks izveidota ar dekāna vai direktora rīkojumu. Komisija sadarbībā ar studiju programmu direktoriem, ievērojot nolikumā definētās prasības, no katras studiju programmas izvirzīs izcilākos RTU absolventus.

Komisija vērtēs ne tikai vidējo svērto atzīmi, bet arī absolventa darbību studentu organizācijās, sasniegumus zinātnē, sportā un/vai kultūrā, līdzdalību sabiedriskās aktivitātēs, semināros, konferencēs, kursos un mācībās.

Vairāk informācijas par RTU Zelta fondu pieejama mājaslapā.

RTU Zelta fonda nolikums

Jautājumu gadījumā sazinieties, rakstot