RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Aicinām pieteikties pirmajā praktiskajā mazumtirdzniecības «MBA» programmā Latvijā

17. aprīlis

Lielākais privātais uzņēmums Latvijā - «Maxima Latvija» – aicina pietiekties «Maxima Karjeras centra» izveidotajā praktiskajā «MBA» programmā, kas jaunajiem profesionāļiem sniegs iespēju paātrināt savu karjeras izaugsmi un nākotnē pretendēt uz vadītāja vietu «Maxima Latvija»  komandā.

Pieteikšanās notiek līdz 21. aprīlīm! Nenokavē!

Ja vēlies uzzināt par iespēju vairāk, pieslēdzies 18. aprīlī, plkst. 16:30 vieslekcijai!

Vieslekcijā Tu uzzināsi:

• Kā strādā mazumtirdzniecības nozare un uzņēmums «Maxima Latvija»
  • Kas ir «Maxima karjeras centrs» un apmaksāta mazumtirdzniecības praktiskā MBA programma jauniešiem
  • Ieskats populārākajos mītos un patiesībā par mazumtirdzniecību
  • Lai pievienotos vieslekcijai, spied šeit.

«Mazumtirdzniecības akadēmijas MBA programma» norisināsies 8 nedēļas, kā laikā programmas dalībniekiem būs iespēja praktiski iepazīt veikalu darbības un uzņēmuma vadības procesu sākot no kasiera līdz uzņēmuma direktoram, iegūt daudzpusīgas, praktiskas zināšanas par mazumtirdzniecības nozari desmit dažādos «Maxima Latvija» departamentos: tirdzniecības, mārketinga, iepirkuma, finanšu,  loģistikas, informāciju tehnoloģiju, juridiskās un kvalitātes, personālvadības, nekustamā īpašuma un komunikāciju departamentā.

Praktiskās mazumtirdzniecības «MBA» dalībnieki saņems atalgojumu 1600 EUR bruto un programmas sākums plānots jūnija sākumā. Programmai aicināti pieteikties pēdējo kursu studenti, augstskolu absolventi vai arī jebkurš, kurš gatavs spert savus pirmos soļus karjeras attīstībā ar vēlmi vadīt komandu un kuriem piemīt prasme katru «Nē» pārvērst par «Jā»!

Vairāk par programmu video formātā: MAXIMA Karjeras centrs (youtube.com)

Uzzini vairāk un piesakies majaslapā.