RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Semināri akadēmiskajam personālam

5. maijs, 2021

Aicinām akadēmisko personālu (ievēlētu) piedalīties semināros maijā:

• «Pasniedzēja akadēmiska ētika» šī gada 5. un 12. maijā no pl. 12 līdz 15.30 tiešsaistē, semināru vadīs Zane Raščevska;
  • «Digitālās multimediju prasmes, digitālā ētika» šī gada 7., 14., 21. un 28. maijā no pl. 12 līdz 15.30 tiešsaistē, semināru vadīs Dmitrijs Aleļuns;
  • «Stresa vadīšana un “Mindfulness” pieejas pielietošana stresa mazināšanā» šī gada 19. maijā no pl. 12 līdz 15.30 un 26. maijā no pl. 9 līdz 16 tiešsaistē, semināru vadīs Valērijs Dombrovskis.

Dalība ir obligāta visās semināra dienās un visā semināra laikā. Plašāka informācija par katra semināra programmu pieejama dokumentā.

Semināri notiek pateicoties Eiropas Sociālā fonda projektam «Rīgas Tehniskās universitātes akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās» Nr. 8.2.2.0/18/A/017. Apmeklējot semināru, tā dalībnieki pēc novērtējuma aizpildīšanas saņems sertifikātu. Maksimālais iespējamais dalībnieku skaits grupā ir 20, tādēļ lūdzam pieteikties laicīgi. Priekšroka tiks dota akadēmiskā personāla pārstāvjiem, kuri vēl nav piedalījušies (un neplāno piedalīties) citās SAM 8.2.2. aktivitātēs.

Pieteikšanās:

Lai pieteiktos semināram, lūgums aizpildīt anketu. Tā kā vietu skaits seminārā ir ierobežots, pēc elektroniskas pieteikšanās, saņemsiet atbildes e-pastu par dalības apstiprināšanu.

Papildu informāciju iespējams saņemt, sūtot jautājumus uz e-pastu .