RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

RTU Karjeras centrs aicina iepazīties ar «Karjeras dienas 2023» dalībnieku elektronisko katalogu

31. marts, 2023

Ja meklē darba vai prakses vietu, iepazīsties ar 2023. gada «Karjeras dienas» dalībniekiem – uzņēmumiem, šī gada elektroniskajā katalogā, kas izstrādāts kopā ar nozares profesionāļiem! RTU «Karjeras diena» pulcēja 117 uzņēmumus un iestādes. Katalogā var uzzināt par nozari, kurā uzņēmums darbojas, darba specifiku, noskaidrot, kādas profesijas pārstāvjus uzņēmumi gaida, iepazīties ar uzņēmuma vērtībām, darbiniekiem un karjeras iespējām, izlasīt RTU un citu augstskolu absolventu veiksmes stāstus, uzzināt par piedāvātajām prakses vai darba vakancēm,  kā arī iegūt kontaktus ar konkrēto uzņēmumu.

E-katalogā vari meklēt sev interesējošo uzņēmumu pēc nozares krāsu aplīša, kas atspoguļots satura rādītāja. Katrai nozarei savs krāsu aplītis.

«Karjeras dienas 2023» elektroniskais katalogs pieejams šeit.