RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

ĪSTAIS KADRS

23. novembris, 2021

Pasākums ĪSTAIS KADRS, 2.decembrī plkst.15:00 Zoom platformā.

Ja meklē prakses vietu, uzņēmumu, ar kuru sadarbojoties vari izstrādāt savu bakalaura/maģistra darbu, attālinātu vai nepilnas slodzes darbu pēc lekcijām/skolas, pilnu slodzi, freelance darbu u.c., tad šī ir tava iespēja pievienoties kādam jaudīgam zīmolam no LIAA Jelgavas biznesa inkubatora.

• Kādās jomas pārstāv uzņēmumi?

Dizaina lietas, apģērbs un rotaļlietas, bērnu mēbeles, pārtika, kosmētika, sporta aprīkojums, personāla nodrošināšana, industriālā automatizācija un robotika u.c.

• Kādas kompetences/papildspēkus uzņēmēji meklē savai komandai?

Palīgus sociālo tīklu administrēšanā, mārketingā, mājaslapu tekstu rakstīšanā un tulkošanā, fotografēšanā un video izveidē, grafiskajā dizainā, pārdošanā, pārtikas tehnoloģijā, inženierzinātnēs u.c.

• Kā tas notiks?

Zoom platformā satiksies uzņēmēji ar jaunajiem profesionāļiem.

Plkst. 15:00 informācija par uzņēmumiem (kādas jomas viņi pārstāv un ko ražo) un kādas kompetences/papildspēkus viņi meklē savai komandai.

Plkst. 15:20 jauno profesionāļu prezentācijas. Katram būs 3 minūtes, lai pastāstītu par sevi, ko meklē (prakse, attālināts darbs utt.) un ko var piedāvāt (esošās iemaņas vai iemaņas, kuras labprāt prakses/darba laikā apgūtu). Prezentācijas sagatavi un saiti pasākumam nosūtīsim pēc pieteikšanās uz tavu norādīto e-pastu.

• Nepalaid garām savu iespēju būt daļai no kāda jaudīga zīmola komandas!

Piesakies līdz 25.11. plkst. 20:00 šeit.

Papildus info: e-pasts: v.lv, tel.: 62400909