RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Aicinām mācībspēkus izmantot iespēju un aicināt uzņēmumu pārstāvjus pasniegt vieslekcijas

22. februāris

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) mācībspēki ir aicināti izmantot iespēju un aicināt uzņēmumu pārstāvjus novadīt vieslekcijas par dažādām tēmām. Vieslekcijas piedāvā vadīt: «SEB», asociācija «ABSL Latvia», «Citadeles Grupa».

SEB piedāvā lekcijas par projektu vadību un līderību, aktualitātēm finanšu nozarē un IT jomu. Lekcijas iespējams organizēt «SEB» telpās, vai uzaicināt uzņēmuma pārstāvjus novadīt tās RTU. Lekcijas domātas gan bakalaura, gan maģistra līmeņa studentiem un notiek latviešu vai angļu valodā. Vairāk par «SEB» vieslekcijām var uzzināt šeit. Mācībspēkiem, kurus ieinteresējis šis piedāvājums, lūgums sazināties ar RTU Karjeras centru, rakstot uz e-pastu .

Asociācija «ABSL Latvia» piedāvā izvēlēties tēmas no 43 vieslektoriem, kuri pārstāv Starptautisko biznesa pakalpojumu nozari. Ieskatu par «ABSL Latvia» piedāvātajām vieslekcijām var skatīt šeit. Lai sekmētu ātrāku vieslekciju laiku saskaņošanu no vieslektoru puses, tāpēc par izvēlētajām lekcijām aicinām sazināties ar asociāciju, rakstot uz e-pastu .

«Citadeles Grupa» piedāvā vadīt vieslekcijas latviešu un angļu valodā. Vieslekcijas tēmas ir sagatavojuši Latvijas un bankas speciālisti un kolēģi no ārzemēm. Piedāvātais tēmu klāsts ir plašs, tēmas ir par banku, finanšu, ekonomikas jomu, kā arī mārketingu, līderību un IT.  Lekciju piedāvājums un lektoru saraksts pieejams šeit.  Lekcijas iespējams organizēt attālināti, vai aicinot uzņēmuma pārstāvjus novadīt tās RTU. Lekcijas domātas gan bakalaura, gan maģistra līmeņa studentiem. Mācībspēkiem, kurus ieinteresējis šis piedāvājums, lūgums sazināties ar bankas pārstāvjiem Evita Karlsone vai Ivo Ansbergs .

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām vērties pie Karjeras centra, rakstot " target="_blank">.