Arhitektūras fakultāte
Parādīt izvēlni
Arhitektūras fakultāte
Notikuma vieta

RTU Iezvanīšanas svētki

2. septembris, 2019
Rīga, Ķīpsala
.
.

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Studentu parlaments aicina visus RTU pirmā kursa studentus uz Iezvanīšanas svētkiem – akadēmiskā mācību gada svinīgo aizsākuma ceremoniju, kas notiks 2. septembrī plkst. 10.30 Kolonādē Ķīpsalā – laukumā starp studentu dienesta viesnīcu, Elektronikas un telekomunikācijas, Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas, Mašīnzinību, transporta un aeronautikas un Būvniecības inženierzinātņu fakultātēm.

No plkst. 10. 30 līdz 12.00 norisināsies informatīvas aktivitātes pie interešu un studentu klubu, RTU absolventu digitālās platformas «RTUconnect», RTU struktūrvienību, RTU Studentu parlamenta teltīm un stendiem, kurās varēs gūt studiju un ārpusstudiju dzīvei noderīgu informāciju.

Plkst. 12.00 notiks studiju gada svinīgā atklāšana un jaunos studentus uzrunās RTU vadības pārstāvji. Vēlāk klātesošos priecēs RTU tautas deju ansambļa «Vektors» un RTU karsējkomandas uzstāšanās.

Plkst. 13.00 studenti dosies uz savām fakultātēm, kur varēs noklausīties ievadlekcijas un piedalīties fakultāšu studentu pašpārvalžu sagatavotajās aktivitātēs.

Informācija

Kopīgot rakstu

Pasākumu kalendārs

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

14. augusts, 2019 plkst. 10:35

Līdzīgi notikumi

Pasākumi

_