Arhitektūras fakultāte
Arhitektūras fakultāte
Notikuma vieta

Izstādes «Katrā kursā kāds mākslinieks» atklāšana

3. oktobris
Rīga, Ķīpsalas iela 6

Šogad aprit 150 gadi kopš Latvijā var iegūt augstāko izglītību arhitektūrā. Tādēļ Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultāte (RTU AF), 1869. gadā Rīgas Politehnikumā atvērtās Arhitektūras nodaļas darba turpinātāja, uzsāk pasākumu ciklu «Latvijas arhitektūras izglītībai 150», kurā atskatīsies uz Latvijas arhitektūras izglītības attīstību un iezīmēs nākotnes perspektīvas.

Vens no jubilejas pasākumu cikla notikumiem iecerēts 3. oktobrī - studentu un mācībspēku RTU AF Tēlotājmākslas katedras fondos atrasto darbu izstādes «Katrā kursā kāds mākslinieks» atklāšana.

Izstādē RTU AF telpās, Ķīpsalas ielā 6, būs skatāmi dažādos laikos tapuši fakultātes studentu u mācībspēki zīmējumi, gleznojumi un citi darbi.

Pasākumu kalendārs

31. maijs plkst. 9:52