Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Arhitekta Jesus Azpeitia vieslekcija «Aesthetics in Green. An Approach to Trends, Challenges and Goals Conflicts in Swedish Sustainable Architecture»

10. marts, 2022, 16:00
Ķīpsalas iela 6, Rīga

10. martā plkst. 16.00 RTU Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6, 115. telpā.notiks arhitekta Jesus Azpeitia vieslekcija «Aesthetics in Green. An Approach to Trends, Challenges and Goals Conflicts in Swedish Sustainable Architecture».

Jesus Azpeitia  ir radošais vadītājs arhitektu birojā «Tengbom». Kopš 2006. gada viņš lasa lekcijas un strādā ar studentiem Karaliskajā Tehnoloģiju institūtā Stokholmā (KTH), Zviedrijā un citās universitātēs. 2012. gadā viņš ieguvis KTH gada mācībspēka goda nosaukumu.

Jesus uzmanības lokā ir ilgtspējīga attīstība un dizains. Savā daiļradē viņš fokusējas uz estētiku un radošajiem procesiem, kas palīdz radīt inovatīvu un kvalitatīvi arhitektūru. Jesus Azpeitia intereses ir saistītas arī ar sociālo arhitektūru, līderību, dzimumu līdztiesību un daudzveidību.

Lekcija notiks klātienē, tāpēc atgādinām, ka klausītājiem nepieciešams Covid-19 sertifikāts, un, atrodoties RTU telpās, ikvienam ir jālieto medicīniskās sejas maskas vai arī FFP2 respiratori.

Kalendārs