RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Tava iespēja izveidot dizainu kādam īpašam RTU suvenīram

2. februāris, 2021

SIA «RTU Servisu Aģentūra» sadarbībā ar RTU Studentu servisu aicina kolēģus un studējošos piedalīties konkursā un piedāvāt savas idejas un radošus risinājumus oriģināliem RTU raksturojošiem suvenīriem vai spēlēm.

Labāko ideju autori varēs ne tikai lepoties, ka ir kļuvuši par kāda īpaša RTU suvenīra radītājiem, bet saņems arī balvas. Labākās idejas autoram tiks piešķirta naudas balva - 150 EUR. Otras labākās idejas iesniedzējs balvā saņems RTU džemperi, bet trešās ieguvējas laureāts tiks pie RTU T-krekla.

Viens dalībnieks var iesniegt vairākas idejas. Katrs piedāvājums jānoformē un jāiesniedz atsevišķi konkursa nolikumā noteiktajā kārtībā.

Pieteikumi līdz 4. martam (ieskaitot) jānosūta pa pastu vai jāiesniedz Āzenes ielā 6, Rīgā, LV-1048 (RTU Studentu servisā), vai arī elektroniski jāiesūta e-pastā , norādot tēmu – Ideju konkurss.

Aicinām kolēģus un studējošies iepazīties ar konkursa nolikumu un piedalīties!

Pieteikuma anketa

Atgādinām, ka novērtēt esošo RTU suvenīru piedāvājumu ikviens var piedaloties īsā aptaujā.