RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Semināri un konsultācijas par CV un motivācijas vēstuļu gatavošanu

18. janvāris, 2021

Lai Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti varētu laikus sagatavoties tradicionālajai RTU Karjeras dienai, kas šogad tiešsaistē norisināsies 4. martā, no 1. februāra līdz 2. martam arī tiešsaistē notiks semināri un konsultācijas par CV un motivācijas vēstuļu gatavošanu un pilnveidošanu, ka arī informatīvās tikšanās par virtuālās Karjeras dienas norisi. Kopumā paredzēti divi informatīvie semināri, četras konsultācijas un divas informatīvās tikšanās.

Semināros varēs gūt ieskatu darba pieteikuma dokumentu gatavošanā – uzzināt par CV veidiem, noformējuma iespējām, kā arī noskaidrot, ko ir vēlams iekļaut, ko – labāk neiekļaut CV un motivācijas vēstulē. Katrā seminārā varēs uzdot jautājumus par pieteikuma dokumentu gatavošanu.

Savukārt konsultācijās būs iespējams tiešsaistē konsultēties par savu jau izveidoto pieteikuma dokumentu. Konsultācijas norisināsies grupā vai individuāli atkarībā no interesentu skaita.

Informatīvajās tikšanās reizēs stāstīsim par platformas tehniskajām iespējām un pasākuma norisi, lai visi interesenti pēc iespējas labāk tam varētu sagatavoties.

Pasākumu norises laiki:

• 1. februārī plkst. 16.00–17.00 – seminārs
  • 9. februārī plkst.15.00–16.00 – konsultācijas
  • 11. februārī plkst. 16.00-17.00 – informatīvā tikšanās
  • 17. februārī plkst. 15.00–16.00 – konsultācijas
  • 22. februārī plkst. 16.00–17.00 – seminārs
  • 23. februārī plkst. 15.00–16.00 – konsultācijas (angļu valodā)
  • 1. martā plkst. 16.00–17.00 – konsultācijas
  • 2. martā plkst. 16.00-17.00 – informatīvā tikšanās.

Pasākumiem var pieteikties, aizpildot reģistrācijas anketu. Saite uz pasākuma norises vietu katram dalībniekam tiks nosūtīta individuāli neilgi pirms pasākuma sākuma.

RTU Karjeras diena šogad norisināsies 4. martā virtuālajā platformā.

Karjeras dienu, kā arī sagatavošanās pasākumus organizē RTU Karjeras centrs. Jautājumu gadījumā, lūdzu, rakstīt uz e-pastu .