RTU Studentu serviss
Parādīt izvēlni
RTU Studentu serviss

RTU aicina uzņēmumus piedalīties «Karjeras dienā» 2024

21. novembris, 2023
.
.
.

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina uzņēmumus pieteikties lielākajam topošo profesionāļu karjeras pasākumam Latvijā – RTU «Karjeras dienai», kas notiks 2024. gada 8. martā plkst. 10.00–18.00, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Tajā darba devējiem būs iespēja klātienē uzrunāt vairākus tūkstošus potenciālo darbinieku vai praktikantu no RTU, kā arī citām Latvijas augstākās izglītības iestādēm, kuru vidū ir studenti gan no Latvijas, gan citām valstīm.

RTU «Karjeras diena» ir lielākais studentu karjeras un prakses jautājumiem veltītais pasākums Latvijā, kas notiks 21. reizi. Pasākums ik gadu pulcē plašu dažādu nozaru uzņēmumu klāstu. Uzņēmumi stendos apmeklētājus varēs ne vien iepazīstināt ar darba vai prakses iespējām, dažādiem pasākumiem vai iespējām iesaistīties projektos, bet arī piedāvāt daudzpusīgas aktivitātes – konkursus, testus, kā arī sniegt konsultācijas.

RTU Karjeras centrs uzņēmējiem piedāvā iespējas iepazīstināt ar sevi arī pirms Karjeras dienas, piemēram, rīkojot konkursu vai informējot, kādas iespējas stendā tas studentiem piedāvās Karjeras dienas laikā. «Karjeras dienā» aicināti piedalīties visu Latvijas augstskolu studenti un citi interesenti.

Uzņēmumiem nepieciešams reģistrēt dalību pasākumā, aizpildot reģistrācijas anketu. Pēc aizpildītas anketas saņemšanas RTU Karjeras centrs sazināsies ar uzņēmumu pārstāvjiem par tālāko darbību, lai veiksmīgi varētu piedalīties pasākumā. Studentiem un citiem interesentiem dalība pasākumā ir bez maksas.
 

Ar Karjeras dienas sadarbības piedāvājumu iespējams iepazīties šeit.


Sadarbībā ar platformu Visas Iespējas tiks organizēta papildu aktivitāte - «Darba Tinderis». Uzņēmumiem ir iespēja reģistrēties platformā, reģistrēt vakances un atlasīt piemērotākos kandidātu tiešsaistes vai klātienes intervijai. Klātienes intervijas tiks organizētas «Karjeras dienas» laikā. Plašāka informācija sekos.

Aicinām uzņēmumu pārstāvjus uz tikšanos 30. novembrī pl. 10.00, MS Temas platformā, iepazīstināsim interesantus ar sadarbības piedāvājumu un Visas Iespējas «Darba Tinderi».


Dažādu jautājumu vai neskaidrību gadījumā uzņēmumi ir aicināti sazināties ar RTU Karjeras centru  vai +371 67089025

RTU «Karjeras dienas» informācijai var sekot līdzi arī Facebook, Instagram, TikTok.

 

Kopīgot rakstu

Jaunumi