RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Notiks pirmkursnieku pasākums «Startēšu RTU»

8. augusts, 2023

Trešdien, 30. augustā, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) auditorijā «Domus Auditorialis», Zunda krastmalā 8, no plkst. 14.00 līdz 16.00, notiks pirmkursnieku pasākumus «Startēšu RTU», kurā varēs iegūt noderīgu informāciju par studiju procesu, zinātniskajām, praktiskajām un ārpusstudiju aktivitātēm universitātē. Pasākums tiks translēts arī tiešraide RTU Facebook platformā

Jau tradicionāli Rīgas Tehniskās universitātes pirmkursniekus jaunajā studiju gadā ar noderīgu informāciju, padomiem un dažādiem tips`n`tricks par studenta dzīvi mūsu universitātē iepazīstinās vecāko kursu studenti:

Pasākumā varēsi uzzināt par:

• dažādiem ar studiju procesiem saistītiem jautājumiem;
  • veiksmīgu studiju norisi;
  • ārpusstudiju aktivitātēm;
  • dzīvi RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalā;
  • un citām RTU studentiem aktuālām tēmām.

Pasākums notiks diskusijas formā divās daļās «Atbalsts studiju procesā» un «Ārpusstudiju aktivitātes», RTU vecāko kursu studentiem, izstāstot par studiju pieredzi RTU un atbildot uz pasākuma skatītāju jautājumiem.

Savukārt 1. septembrī visi jaunie RTU studenti ir gaidīti «Iezvanīšanas svētkos», kas plkst. 12.00 sāksies RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalā.

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana, filmēšana un audio ierakstu veikšana.
Apmeklējot pasākumu, apmeklētājs piekrīt tikt filmēts un fotografēts, kā arī piekrīt audio vai vizuālo materiālu publicēšanai informatīvos vai reklāmas nolūkos!